http://freshcoffee.com.ua/backup/tag/ru/ Франчайзінг "Чоколядова кавярня Золотий дукат"

Франчайзінг


Як Дукат, що асоціюється з найвищою цінністю і історичною неповторністю, так кав'ярня "Золотий дукат"- це простір , де можна насолоджуватись щойно підсмаженою фрешкавою,чоколядою чи чар-зіллям в особливій неповторній атмосфері та в товаристві таких самих як ти шляхетних і розумних людей.

 

 

ЧОМУ САМЕ КАВ'ЯРНЯ «ЗОЛОТИЙ ДУКАТ»?

 

1.Обсмажування кави в кав ярні =прибуток

Кав”ярні, які існують на ринку, практично не відрізняються одна від одної - каву отримують від виробника, яка часто сумнівної якості, або по дуже високій ціні. В кав ярні «Золотий дукат» кава обсмажується в присутності покупця ,по його замовленню або капризу. Аромат щойно обсмаженого зерна кави затягне до вас покупців, а незабутній смак свіжого продукту назавжди полонить ваших клієнтів.

2.Зелені зерна кави = прибуток

Зелена кава , яку Ви будете купувати в нас, дозволить вам додатково заощадити на собівартості кави . Ексклюзивні купажі \букети\ зеленої кави створять вам імідж єдиної і неповторної кав”ярні.

3.Гарячий шоколад=прибуток

Гарячий шоколад, виготовлений по стародавних рецептах галицьких кондитерів славився в минулому сторіччі на цілий світ і літаком доставлявся колись зі Львова до Відню.Наш справжній горячий шоколад вигідно відрізняється по якості та ціні від порошкової сировини для отримання гарячого шоколаду. Собівартість нашого шоколаду в декілька разів дешевше від аналогічного порошкового! Ексклюзивна рецептура королівського, чорного, молочного, білого, помаранчевого гарячого шоколаду зробить вашу кав” ярню єдиною і неповторною .

4.Родзинка=прибуток

Розроблений і провірений стандарт сервісу , обслуговування, ексклюзивність та унікальність дизайну в поєднанні з особливою аурою ароматів свіжого шоколаду і кави створить РОДЗИНКУ,що принесе вам додатковийприбуток.

5.Ноу-хау=прибуток

Придбавши франчайзінг,Ви отримаєте доступ до технологічних, технічних, комерційних , інтелектуальних ноу-хау,що дасть Вам прогнозований прибуток .

6.Кавова квітка=прибуток

Кавова квітка - це колористичне зображення смаків і ароматів кав, яка має ментальний ефект і дозволяє  обрати вашому клієнту самє його каву, яка максимально відповідає його уподобанням смаку і аромату.

7.Атмосфера кавярні=прибуток

Атмосфера кавярні Золотий дукат " настільки вражає людей що їм хочеться повертатись сюди знову і знову. Туристи з Риму та Торонто,Харькова та Москви,Парижу та Варшави на різних мовах висловлюють в поезії , малюнках своє захоплення : такої кави вони не пили ніколи, такої наснаги не відчували нігде !.

8.Наш досвід ведення бізнесу= прибуток

Практично ніхто не може похвалитися досвідом роботи в такому бізнесі-це унікальний бізнес не тільки в Україні,але й в Європі. Ми передамо вам наш досвід, знання, постійну підтримку і цього достатньо для успішного довготермінового бізнесу.

9.Програмне забезпечення=прибуток

Програмне забезпечення ведення бізнесу,розроблене нашими програмістами дозволить Вам щоденно бачити Рух товару,грошей, собівартість,затрати, прибутки ,заробітну плату ваших працівників.Власна програма дозволяє контролювати бізнес ,відслідовувати втрати і помилки,крадіжки,обман. Ваші працівники самі будуть зацікавлені працювати чесно,добросовісно і аккуратно.

Заявка на франшизу

Розрахунок окупності 


Концепція кав'ярень “Золотий дукат”
 


Кожному франчайзі ми надаємо