http://freshcoffee.com.ua/backup/tag/ru/ Бренд Фрешкава

ТМ Фрешкава


Торгова марка Фрешкава—це понад 40 видів кави з найкращих плантацій світу. Кавові букети, створені нашими  дегустаторами, народжуються (обсмажуються) просто в кав’ярні, в вашій присутності . Наша торгова марка Фрешкава, єдина серед українських брендів, отримала в 2008р загальнонаціональне визнання за бездоганну якість, високий стандарт  в номінації Лідери ХХ1 сторіччя «Вища проба», в 2009році міжнародну нагороду Золотий символ якості , а в2011 році міжнародне визнання -  Сертифікат Якості  SIQS Швейцарського Інституту якості.


        Фрешкава Золото Дукату  

 Цю каву Ви можете скуштувати тільки в мережі кав’ярень “Золотий дукат”. Солодкий смак золота з лагідним шоколадно-горіховим смаком і довгим фруктовим після смаком подарує незабутнє враження. Золото притягує Золото, тож скуштуйте Золото Дукату і нехай воно притягне до Вас Успіх , Багатство і Достаток. 100% арабіка. Зерна кави покриті харчовим золотом.

 

                   Фрешкава Рутенія 

 Рутенія( Ruthenia) - офіційна назва Західної України  в   XIV—XIX ст. Фрешкава Рутенія - купаж арабік Ємен Мокко Матаррі, Бразилії Бурбон і Нікарагуа  Марагоджип. Кава має одночасно багато непередбачуваних смаків  і відтінків, що змінюються в часі. Спочатку Ви  відчуєте нотки какао-бобів, які плавно перейдуть  в присмак молочного шоколаду , кислинку сиру Рокфор , і нарешті   неперевершений   довгий терпкий після смак!100% арабіка.


                   

                              Фрешкава Лемберг

  Хочете спробувати найдорожчу і найамбітнішу Каву в світі Копі Лювак , але не маєте можливості? Не переймайтесь! - наші дегустатори розробили каву ,яка своїм смаком і ароматом  наближена до Напою Богів ,а її  вартість значно нижча. Кава має природній карамельний аромат вишні, смак гіркої шоколади з присмаком мигдалю ,довгий  після смак смаженого хліба.    92 % арабіка
        

        Фрешкава Пристрасть
Суміш ретельно підібраних високогірних сортів африканської кави Замбії, Ефіопії і американських сортів Колумбії, створюють особливий неповторний смаковий букет, від терпкого вина до ніжної фруктової кваснинки .88% арабіка.


      Фрешкава Чорний бурштин
Тільки в недрах Галичини захований рідкісний камінь бурштин, і тільки у нас ви можете скуштувати каву кольору чорного бурштину , з терпкістю тернового вина, з соленим поцілунком давнього моря і ніжним медовим ароматом вересового меду.86% арабіка.


           Фрешкава Мотив
суміш острівних і континентальних сортів митої, сухої арабіки та митої робусти. Медово-шоколадний мотив з ароматом морського бризу, густою сметанковою пінкою нагадають Вам забутий мотив моря.

           Фрешкава Мелодія
Суміш митих сортів арабіки південної Америки і африканської арабіки сухої обробки доповнює мита робуста з Індії. Густа пінка з ароматом і смаком житнього хліба , кава зі смаком медового плину і гірчинкою чорної смородини, як знайома мелодія піднімуть Вам настрій надовго.

            Фрешкава Сівіта Леоне
суміш високогірних сортів митої і сухої африканської арабіки з домішками митої індійської робусти. Пінка з густиною і смаком домашньої сметанки з першим ковтком н і жно гармонує з солодким смаком медового плину та гірчинкою мигдалевого трунку. Ледь чутні нотки кваснинки зеленого яблука і смаку сльозинки гармонійно завершать смаковий букет.87% арабіка.

             

                         Фрешкава  Mocha-Java   

  Як від першої людини Адама  ,пішли всі люди на Землі, так і від єменської кави Мокко ,утворились понад 200 сортів арабіки. Щоправда, без Єви Адам би не впорався ,так і кава Ємен Мокко має свою супутницю –Яву.  Ім’я винахідника, який створив перший в світі купаж (букет) , нажаль ,втрачено,( можливо, і тут не обійшлось без Змія-спокусника), але неперевершеним смаком найдревнішого купажу кави захоплюються і сьогодні. Спробуйте ,і повірте, цей незабутній  мигдалево-фруктовий смак з квітковим ароматом ,яскравою  кисличкою лимона і гірчинкою грейпфрута , запам’ятається на довго !    100% арабіка.

 

 


КАВА і шоколад-напої даровані Богом

Спочатку це був простий напій з дикої кави – робусти , пізніше з'явилися культурні сорти кави – арабіка, щоразу вишуканіші і екзотичніші .Тож тепер ми маємо понад 300 сортів арабіки ,яка може тішити найвибагливіших гурманів кави. Та виявилось ,що і цього не достатньо. Для збереження смаку і аромату кави винайшли унікальну технологію обсмажування кави в присутності шанувальника ,де ,поєднуючи майстерність обсмажування з купажуванням зелених сортів кави,отримали каву,яка задовільнить найвишуканіші смаки гурманів.
Про шоколад ,або ЧОКОЛЯДА,як називають справжній, без синтетичних добавок гарячий напій з шоколаду, можна говорити скільки завгодно /і ми ще поговоримо/, але найкраще все це спробувати в кав'ярні «Золотий дукат» !
Тут по унікальній технології НОУ-ХАУ, в вашій присутності підсмажать найвишуканіші сорти зеленої кави ,створять неперевершені купажі /букети/ ,які задовольнять найвибагливіших шанувальників кави, приготують філіжанку запашного чорного, білого, або королівського шоколаду –і ви відчуєте себе принцесою чи принцем , яка прокинулась від поцілунку принца/принцеси/.

"Приємний смак, зрівняний з поцілунком .
Таємність. Таємниця. Таіна .
Солодкий c мак є пристрасті дарунок
Незвичність .Дивовижність. Дивина"

Уривок з вірша Ю. Андруховича ЧОКОЛЯДА.

1.КАВА і ЛЮДСТВО

Кава-це те, що сьогодні супроводжує наше життя,змінює наше сприйняття,надає наснаги і сили. Зранку КАВА дарує нам смак до життя , в день натхнення і бажання творити,ввечері заспокоює.
Не віриться,що колись було не так.
До 1700 р. вино та пиво були загальноприйнятими напоями в Європі, вони дарували тимчасову ілюзію щастя та забуття, обманюючи розум, але повертались тяжким похміллям реальності.

Авгосбурський лікар Леонард Раувольф обїздив увесь Близький та Середній схід, де йому у вічі впав чорний напій,яким турки і араби насолоджувались,як європейці вином та пивом.І з того часу життя в Європі різко змінюється.
Зявляється КАВА,яка не спотворює картину зовнішнього і внутрішнього світу, яка залагоджує людські стосунки,яка дарує наснагу,знімає тугу,не відбираючи розуму.
Свого часу Жуль Мішле вважав, що кава виконала історичну місію витверезіння для всієї епохи : « Кава повалила шинки, ганебні шинки, де за царювання Людовіка XIV серед винних бочок і вуличних дівок шаленіла молодь... Відтоді, як з'явилася кава, менше лунали ночами п'яні пісні, менше чоловіків лежало у вуличних канавах...Кава ,тверезий трунок, потужна пожива для мозку …підносить чистоту і ясність;кава, яка розвіює хмари уяви та їх похмуру масу;яка раптово осяює дійсність речей спалахом істини…».Людство, яке на протязі століть було зайняте війнами ,пошуком відьом , алхімією, раптом почало цікавитись Наукою, Мистецтвом , адже багато хто почав розуміти й пізніше пам'ятати ті речі, про котрі напередодні розмовляв з товаришами. «Кава пробуджує людство від алкогольної дрімоти до здорового глузду й працьовитості середнього класу» ,- так казали пропагандисти і пуританські поети Англії :

« В Часи ,коли зрадливої лози трутина
Сквернила й нівечила світ людини,

Приспавши глузд і душі наші
В безодні переповненої чаші.
Коли дурманив ель нас до нестями,
А мозок брав в облогу, мов кліщами,
Тоді Господь зі співчуття
Явив нам ягоду-зілля.
Шляхетну каву, цей поважний трунок,
Що розум стимулює, гоїть шлунок,
Веселить дух, розраджує сумного
Отримали ми від самого Бога»
/невідомий автор поеми опуб .в 1674 р./

З Кавою з'являється Просвітництво та ідеали Гуманізму. Після кривавої Французької революції Гуманізм поширювався і в інших країнах. Як підсумок - виникли ідеології лібералізму та егалітаризму, на яких базуються закони нинішнього світу .
З кавою в Європу приходять кав'ярні, де майбутні генії людства / Дефо, Дідро, Бах, Бетховен, Моцарт, Іван Франко/ створюють свої геніальні шедеври. Цікаво, що наскільки загальнопоширеним модним напоєм ставала кава в певному середовищі, настільки те середовище зазнавало культурних ,суспільних, етичних, економічних змін. І навпаки, в середовище, де кава, з якихось причин не змогла проникнути, де залишалася стара «культура» пияцтва –світ цього середовища змінювався повільно, а то й надовго залишався на одвірках історії.

Це стосується і шоколаду. На перший погляд ,шоколад є такий собі загальний модний напій. Але придивившись до нього уважніше, раптом збагнемо, що шоколад, як і кава, має свій силовий центр. Шоколад не чинить якогось помітного збудливого впливу на центральну нервову систему, але якимсь дивним чином дарує людині відчуття щастя і життєвої наснаги....

                                                  Продовження на сторінці Чоколяда.