http://freshcoffee.com.ua/backup/tag/ru/ м. Луцьк, вул. Крилова, 11а » Золотий дукат

м. Луцьк, вул. Крилова, 11а


  

“ Події минулого, як зірки ,що згасли мільони років тому, але їхнє світло освітлює наше життя і нас до сих пір»  


 Легенда про Естеру

           Ця історія кохання за своїм драматизмом не поступається шекспірівським Ромео і Джульєтті. Більше ста років тому молодий італієць з далекої Генуї привіз до Луцька велику партію кави для одного луцького купця. Саме тут італієць впершее побачив дочку купця  – Естеру. Вона була дуже вродлива. В неї були чорні очі і вона обожнювала чорну каву.

          Італієць   розкрив дівчині таємниці приготування  справжньої кави – гіркої, як мигдалевий трунок, густої, як медовий плин…Цей напій надихав, знімав втому і сумніви, дарував надію і наснагу.

          Любов до кави переросла в щире кохання між Естерою та італійцем. Батько дівчини здогадався про їхні почуття і заборонив Естері бачитися з коханим, адже  більше всього на світі він боявся втратити єдину дочку, яка могла виїхати з нареченим до ІталіїТа справжнє кохання  сильніше погроз ,тож закохані потай зустрічалися в будинку прислуги, куди Естера прибігала підземним ходом, що з’єднував два будинки. Підземний хід був пов’язаний з цілою галереєю ходів і в разі небезпеки, можна було вийти за межі міста. Аби прислуга мовчала, італієць засипав їх золотими дукатами.

          Щоб бути разом все життя, вони приймають рішення про втечу підземеллям до річки Стир, де їх мав чекати човен. Ми не знаємо достеменно, що сталося з нашими героями. Лише  товсті стіни підземного ходу бережуть стукіт закоханих сердець – закоханих і вічних.                              

                Як згадка про закоханих, загубився в часі маленький каварник, а в підземеллі, що колись врятувало закоханих, відкрилась кавярня. І коли кавярня наповнюється дивним ароматом, давнє повертається знову, і двоє закоханих, як колись, насолоджуються чарівним гірким трунком і вірять – їхнє кохання житиме вічно !

              … Старі люди кажуть, що час від часу в підвалі цього будинку вночі, коли все стихає і  наше місто обіймає глибока ніч, з'являється жіноча постать в сліпучо білих шатах… Їй тут колись було дуже добре…                                       

 


      Естера запрошує Вас в кавярню"Золотий дукат"!

 

        Вогні"Золотого дукату"кличуть Вас! 

      Загадай бажання!Кавова Клепсидра виконає Ваше найпотаємніше бажання!      Ці стіни памятають тих,хто жив,кохав,сміявся і плакав сотні років тому...           Кавовий Ангел вже прилетів!

      Знайти каву,притаманну тільки вашим вподобанням,допоможе Кавова квітка!

      Поки бариста чаклує над філіжанкою кави,можна почитати часопис "Золотий дукат"...
       

  Неймовірні смаки і аромати чекають,коли випустять їж на свободу !            Підземний тунель тепер затишна місцина для закоханих...             Кава на вагу золота...
  Автетична арка старого будинку

         Тихо,тут народжується фрешкава...


        Таємниця минулих століть-там,за цегляною кладкою,схований підземний тунель...
                         

      Естера ще повернеться...